Odzyskiwanie danych z telefonu tak poznasz fachowca.

Odzyskiwanie danych Zalety i wady oprogramowania do odzyskiwania danych

photo
Odzyskiwanie danych z HDD darmowe programy a praca fachowca.

Odzyskiwanie danych Jeśli Twoje dane zabłądziły, być może będziesz musiał skorzystać z odzyskiwania danych dla swojego telefonu. Ważne jest, aby dobrze wykonać zadanie i odzyskać utracone dane z karty pamięci. Jednak odzyskiwanie danych dla iPhone’a nie jest dokładnie takie samo, jak odzyskiwanie danych dla laptopa lub komputera. Powody są takie, że iPhone’y mają znacznie bardziej wrażliwy materiał na nich, a zatem muszą być traktowane z dodatkową ostrożnością.

Przywracanie danych spośród przekaźnika realiów najtęższe nieodpłatne zasoby.

Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego działa w prawie taki sam sposób, jak odzyskiwanie danych z dysku twardego. Odzyskiwanie danych z dysku Poznań– Dobra wydajność programów do odzyskiwania danych zazwyczaj ma kilka opcji do szybkiego skanowania dysku. A niektóre nawet pochodzą z niestandardowego skanowania podczas kierowania określonego pliku do szybkiego odzyskiwania. Jednak nie ma sensu w zakupie najlepszego programu do odzyskiwania danych, jeśli może on być uruchomiony tylko przez faceta, który go stworzył. Nawet najlepsze oprogramowanie może nie działać na niektórych starszych iPhone’ów z powodu zwiększonej kruchości sprzętu.

Przywracanie danych z pendriv w rzeczonym dopłaci wolny szkic.

Jeśli iPhone nie reaguje przy próbie odzyskania dysku, należy sprawdzić poziom zasilania i głośności komputera. Należy również sprawdzić temperaturę zewnętrznego dysku twardego. Jest to ważne, ponieważ niektóre narzędzia do odzyskiwania danych wymagają temperatury nieco wyższej od temperatury pokojowej. Jeśli nie masz kopii zapasowej, masz niewiele szczęścia.

Odtwarzanie danych z SSDnie całość mozesz dorobić indywidualny.

Niektóre z najlepszych programów do odzyskiwania danych to iOpera i Data Rescue Pro. Iolinasoft iPhone Data Recovery Pro i Data Rescue Plus są zarówno darmowe wersje. Oba z nich działają dobrze dla większości ludzi. Jeśli nie lubisz żadnego z nich, istnieje kilka innych przyzwoitych programów na rynku, które kosztują kilka dolarów. Poniżej znajduje się lista plusów i minusów dla każdego programu:

iOpera – Jest to program, z którego korzysta większość osób posiadających iPhone’a lub Blackberry. Dobrą rzeczą w I Orbita jest to, że jest kompatybilny z wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i Mac. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, i ma bardzo intuicyjny interfejs użytkownika. Wady tego programu to fakt, że nie jest on kompatybilny z niektórymi starszymi modelami komputerów mac i windows. Najlepszym sposobem na sprawdzenie tego byłoby pobranie darmowego demo i uruchomienie go na komputerze mac lub windows.

Data Rescue Pro – Jest to kolejny popularny program do odzyskiwania danych. Ten program jest również dostępny zarówno dla systemów operacyjnych windows i mac. Jest on zbudowany we współpracy z Mac OsX i PC Rescue Pro, więc jest bardzo kompatybilny. Ten program jest dość łatwy w użyciu, a interfejs jest bardzo prosty. Istnieją pewne wady tego programu, takie jak nie jest kompatybilny z niektórymi starszymi wersjami komputerów windows.

Odzyskiwanie danych spośród SSD Top 5 porządków.

Silnik skanowania jest również bardzo powolny, a interfejs może być dość mylące w czasach. Jedną wielką rzeczą w tym programie jest to, że istnieje 100 MB limitu pobierania dla skanowania, co jest więcej niż wielu użytkowników będzie potrzebować. Jednakże, nie jest on również kompatybilny z niektórymi z nowszych systemów operacyjnych, takich jak XP i Vista. Z drugiej strony, ma bardzo dobre doświadczenie użytkownika, a minusy dotyczące doświadczenia użytkownika obejmują bardzo powolny silnik skanowania i powolny czas uruchamiania.

Podsumowując, programy te są bardzo przydatne dla każdego, kto musi spróbować przeprowadzić proces odzyskiwania danych na swoim komputerze. Są one proste w użyciu, a proces skanowania jest bardzo szybki, zwłaszcza przy użyciu trybu podglądu. Jednakże, jeśli trzeba odzyskać dane, które nie są prawidłowo zabezpieczone lub utracone, może warto rozważyć użycie jednego z powyższych programów. Należy zauważyć, że większość z tych programów kosztuje około 40 dolarów, co jest tego warte, jeśli potrzebujesz pełnego procesu odzyskiwania jakości.