Odzyskiwanie danych co przyjdzie rozumieć.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli usunąłeś ważne pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, nadal możesz je odzyskać za pomocą kilku kroków i specjalnego oprogramowania do odzyskiwania danych. Pliki Android nie są całkowicie usuwane z pamięci masowej, zamiast tego są przenoszone między folderami i oznaczane jako „dostępne do użycia”. Będziesz jednak musiał podjąć natychmiastowe działania, aby odzyskać usunięte pliki.

AnyMP4 Android Data Recovery

Jeśli próbujesz odzyskać usunięte media z urządzenia z systemem Android, będziesz potrzebował programu takiego jak AnyMP4 Android Data Recovery. Obsługuje on odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android w różnych formatach, w tym audio, wideo, zdjęć i dokumentów. To oprogramowanie działa zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i urządzeniami iOS.

Intuicyjny interfejs użytkownika programu zapewnia użytkownikom wysoki komfort pracy. Mają oni możliwość podglądu pełnowymiarowych obrazów przed ich wybraniem oraz mogą przeglądać inne pliki w różnych formatach. Pomaga im to w szybkim znalezieniu poszukiwanych danych. Gdy już zlokalizują pliki, można je przywrócić za pomocą jednego kliknięcia.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest możliwość selektywnego odzyskiwania plików z urządzeń z systemem Android i przywracania ich na Maca. Pozwala to odzyskać ważne dokumenty i zdjęcia, jednocześnie usuwając te, których nie potrzebujesz. Program obsługuje prawie każde urządzenie z Androidem, od LG G3 do HUAWEI Ascend Mate7, i oferuje szybkie prędkości odzyskiwania.

Jeśli Twoje urządzenie z Androidem zostało fizycznie uszkodzone lub przypadkowo usunąłeś plik, AnyMP4 Android Data Recovery for Mac może pomóc. Wystarczy zainstalować program i podłączyć urządzenie z Androidem do komputera. Pokaże Ci listę typów danych na Twoim urządzeniu z Androidem. Gdy program zweryfikuje Twoje urządzenie, rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych danych na Twoim urządzeniu.

Po zainstalowaniu AnyMP4 Android Data Recovery na swoim urządzeniu, musisz wybrać ścieżkę, w której zostaną zapisane odzyskane pliki. Po wybraniu ścieżki kliknij Recover, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Po odzyskaniu danych, oprogramowanie pokaże Ci odzyskane pliki.

Jihosoft MobiSaver

Jeśli twoje urządzenie z systemem Android zostało utracone lub zrujnowane z różnych powodów, możesz odzyskać dane za pomocą Jihosoft Android Data Recovery. Ta aplikacja może przywrócić wszystkie rodzaje danych, w tym zdjęcia, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń i inne. Obsługuje również odzyskiwanie danych z zewnętrznych kart pamięci. To oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu.

Jihosoft MobiSaver Android Data Recovery to lekka i łatwa w użyciu aplikacja, która pomaga odzyskać usunięte lub utracone dane z różnych urządzeń z systemem Android. Jest dostępny dla komputerów Mac i Windows i obsługuje dużą liczbę urządzeń z systemem Android. Ten program jest kompatybilny z różnymi urządzeniami, w tym tabletami, smartfonami i palmtopami. Obsługuje większość marek telefonów z systemem Android.

Innym popularnym oprogramowaniem do odzyskiwania danych z systemu Android jest MyJad’s Android Data Recovery. Jest to skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych, które obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym tablety, smartfony i smartwatche. Ta aplikacja odzyskuje zdjęcia, filmy, muzykę i dzienniki połączeń, a także umożliwia podgląd utraconych plików. Koszt pełnej wersji to 50 dolarów, ale za rozsądną cenę można otrzymać dożywotnie aktualizacje.

Kolejną doskonałą darmową aplikacją do odzyskiwania danych na Androida jest Jihosoft MobiSaver. Ta aplikacja jest łatwą w użyciu aplikacją, która pozwala na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Ta aplikacja obsługuje odzyskiwanie danych z zakorzenionych urządzeń i ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Ponadto pozwala filtrować odzyskane dane według typu przed wykonaniem procesu odzyskiwania.

To oprogramowanie działa z większością urządzeń z systemem Android i można uzyskać dane, które chcesz w trzech prostych krokach. Jego szybki silnik odzyskiwania został zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. To również chroni swoją prywatność i bezpieczeństwo. Program może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe i usunięte zdjęcia z różnych sytuacji. Wersja premium pozwala na odzyskanie wszystkich plików bez ograniczeń rozmiaru lub liczby plików.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które działa na różnych urządzeniach z systemem Android. Jego szeroki zakres funkcji umożliwia odzyskanie utraconych danych, takich jak usunięte zdjęcia, filmy, kontakty i dzienniki połączeń. Może również odzyskać dane z kart SD.

Możesz wypróbować ten program za darmo, aby odzyskać utracone pliki. To oprogramowanie działa na Samsungu i innych urządzeniach z systemem Android i pozwoli Ci odzyskać usunięte lub sformatowane pliki. Może również odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych kart SD. Jego wersja próbna jest całkowicie darmowa i nie zawiera żadnych wirusów ani błędów.

Proces odzyskiwania danych jest prosty i trwa zaledwie kilka minut. Program przeskanuje urządzenie i wyświetli listę wszystkich znalezionych pozycji. Następnie możesz wybrać elementy, które chcesz odzyskać i przywrócić do urządzenia z systemem Android. Możesz również wyszukiwać pliki w różnych lokalizacjach na tym samym urządzeniu.

Jeśli szukasz bezpiecznego i łatwego w użyciu narzędzia do odzyskiwania danych, powinieneś wypróbować EaseUS MobiSaver. Jego bezpieczne szyfrowanie zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych, a także posiada wiele trybów skanowania do odzyskiwania różnych typów plików. Oprogramowanie jest również bardzo łatwe w użyciu, choć niektórzy użytkownicy skarżyli się na powolne tempo odzyskiwania danych i potrzebę szybszego połączenia internetowego.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver Android pozwala na tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie usuniętych lub sformatowanych danych z systemu Android. Program chroni również Twoje dane mobilne, nie nadpisując ich. Co więcej, nie wymaga żadnych rozszerzeń ani oprogramowania do uruchomienia. Co więcej, jest kompatybilny z kilkoma urządzeniami z systemem Android i OS.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

MiniTool Mobile Recovery do odzyskiwania danych z systemu Android ma kilka cech, które sprawiają, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego sposobu na przywrócenie utraconych plików z urządzeń mobilnych. Ten program może przywrócić do dziesięciu plików w tym samym czasie. Użytkownicy mogą wybrać przywrócenie plików tylko w pamięci lub mogą zdecydować się na głębsze skanowanie, aby odzyskać więcej danych.

Oprogramowanie działa na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android. Może odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej telefonu, jak również z karty SD. Darmowa wersja odzyskuje tylko pliki do 1GB, i nie może odzyskać danych z odległych części pamięci wewnętrznej urządzeń z systemem Android. Jeśli rzeczywiście potrzebujesz odzyskać więcej danych, będziesz musiał kupić wersję premium.

Dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na program do odzyskiwania, MiniTool Mobile Recovery dla Androida można pobrać za darmo ze strony MiniTool. Oferuje dwa tryby odzyskiwania, a za każdym razem można przywrócić do 10 plików. Obsługuje różne typy danych, w tym pliki tekstowe, zdjęcia, dokumenty, filmy i załączniki WhatsApp.

Oprogramowanie jest bardzo łatwe w obsłudze. Posiada nowoczesny interfejs i dynamiczne ikony. Możesz odzyskać do 1GB danych za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ma również dobre wsparcie techniczne i darmową próbę. Istnieją również trzy płatne tiery. Tier Personal jest przeznaczony do użytku osobistego, podczas gdy tier Business jest przeznaczony dla systemów operacyjnych Windows i serwerów Windows.

Oprogramowanie oferuje również odzyskiwanie danych dla urządzeń z systemem iOS. Może również odzyskać usunięte kontakty i wiadomości, a także odzyskać zdjęcia i filmy. Może również wyodrębnić dane z plików kopii zapasowych iCloud i iTunes. Jest również dostępny dla urządzeń z systemem macOS.

Recuva

Jeśli martwisz się o utratę ważnych danych na urządzeniu z systemem Android, możesz użyć Recuva Android data recovery, aby uratować swoje cenne zdjęcia, filmy i inne. Ma możliwość przywrócenia utraconych danych z kart pamięci, dysków USB i innych urządzeń pamięci masowej. Poza tym jest przenośny i wyposażony w potężne narzędzia do skanowania plików.

Przed użyciem Recuva, należy upewnić się, że telefon jest włączony i włączone jest debugowanie USB. Gdy już to zrobisz, będziesz musiał dać programowi pozwolenie na dostęp do plików urządzenia. Po udzieleniu mu dostępu kliknij przycisk Zezwalaj, a następnie kliknij przycisk Dalej. Następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Po zakończeniu procesu skanowania, oprogramowanie pokaże pliki, które zidentyfikował. Kliknij na pliki, które chciałbyś odzyskać, a Kreator Recuva poda Ci opcje.

Innym popularnym narzędziem do odzyskiwania danych z Androida jest FoneLab dla Androida. Obsługuje zarówno Mac, jak i Windows PC i jest kompatybilny ze wszystkimi typami danych Androida. Najlepszą częścią jest to, że jest darmowy. Ma tylko 5,3 MB rozmiaru, więc nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na płatną wersję.

Podczas gdy aplikacja Recuva jest nadal dostępna dla urządzeń z systemem Android, nie jest ona tak wygodna jak w przeszłości. Na szczęście Recuva posiada oprogramowanie desktopowe, które jest kompatybilne zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i Windows. Możesz pobrać darmową wersję, aby zacząć, lub kupić wersję premium, aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji. Kreator odzyskiwania na Recuva dla Androida jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć kartę SD do komputera, uruchomić Recuva i wybrać dane, które chcesz odzyskać z telefonu. Będziesz mógł wybrać typ danych, które chcesz odzyskać i zapisać.

Kolejną wielką zaletą oprogramowania do odzyskiwania danych Recuva Android jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń mobilnych. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, urządzenia z systemem Android nie są tak dostępne jak komputery PC, ale dzięki odpowiednim narzędziom i metodom można przywrócić usunięte pliki. Recuva Android odzyskiwanie danych może odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty i pliki APK. Program działa nawet na urządzeniach z Androidem i możesz go używać za darmo przez 30 dni przed zakupem pełnej wersji.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]